Emma Watson Turkey ` MissWatson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Charlotte Duerre Watson

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Işııııll.

2 posters
YazarMesaj
isilovato
Admin
Admin
isilovato

Kadın Yaş : 28
EW.HF Puan : 448
İsim : Işıl

Işııııll. Empty
MesajKonu: Işııııll.   Işııııll. Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 4:14 pm

Merhaba herkese. Işıl ben. Diğer adım Merve ama kullanmam. Kocaeli'de yaşıyorum. Müzik dinlemeyi, sinemaya gitmeyi ve özellikle kitap okumayı çok severim. Her müziği dinlemem. Çoğu insanın dinlediği müziğide beğenmeyen biriyimdir. Arkadaşlarımla ve sevdiklerimle vakit geçirmeyi çok severim.Çoğu insan daha tanışmadan ya da yakın olmadan çok soğuk ve ciddi biri olduğumu düşünür ama tanıştıktan ve yakın olduktan sonra öyle biri olmadığımı anlarlar. İngilizce tutkunuyumdur aşırı derecede. Emre Aydın fanıyımdır tartışmasız. Çok özeldir benim için. Demi Lovato'yu çok severim ve tek geçerim bu arada. Miley Cyrus severim, Selena'nın da sesi hoşuma gider. Kulağama hoş gelen her şeyi dinlerim. Onun dışında; Sıla, Gece vb. dinlerim ve severim. Forumlarla çok uzun bir süredir uğraşıyorum. YF'den baya bi' anlarım bu yüzden. Genelde pc konusunda ilerlersem çok başarılı olucağımı düşünüyorlar fakat benim ileride olmak istediğim meslek İngilizce Öğretmeni. Bilgisayardan vazgeçebilirim ama İngilizce'den asla. İngilizce'ye bağlılığımın sebebi İngilizce Öğretmenim. Çok farklı bir yeri vardır bende ama maalesef bu sene ayrıldık. Harry Potter'a gelince... Küçüklük yıllarımdan beri en sevdiğim diyebileceğim bir seri bu. Kim ne derse desin ama ben Harry ile büyüdüm. Hani bazen arkadaş ortamlarda ya da anketlerde sorarlar ya favori filmin nedir diye, ben Felsefe Taşı'nı izlediğim andan beri, küçüklüğümden beri Harry Potter derim mesela. Tabi bir çok film daha favorilerime girdi ama ben Harry ile başladım bu yola. O üçlünün sonuna kadar hayranıyım.Onlar sayesinde büyüdüm ben. Golden Trio onlar. <3
Neyse çok konuştum. Umarım beni seversiniz.

Işııııll. 230194066
www.twitter.com/lovatolifestyle
www.twitter.com/mervearslaan
&
pinklelovato@hot.

https://misswatson.yetkin-forum.com
Jamentha.
Moderatör
Moderatör
Jamentha.

Kadın Yaş : 27
EW.HF Puan : 60
İsim : Özgee

Işııııll. Empty
MesajKonu: Geri: Işııııll.   Işııııll. Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 5:06 pm

İyi forumlar yiruum.
İngilizce varryaa of bitiyorum haa.
bende çok seviyoruum.
öğrenicem bide huuh.
Işııııll. 1889110625
isilovato
Admin
Admin
isilovato

Kadın Yaş : 28
EW.HF Puan : 448
İsim : Işıl

Işııııll. Empty
MesajKonu: Geri: Işııııll.   Işııııll. Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 12:13 pm

Hehe. İyi forumlar canım. (:
https://misswatson.yetkin-forum.com

Işııııll.
1 sayfadaki 1 sayfası